Zadzwoń teraz: 604 112 558

O firmie

Na rynku usług internetowych pojawiliśmy się w 2002 roku jako V4.PL Internet Service. Dwa lata później zmieniliśmy nazwę na MANGOMEDIA.PL i pod tą marką pracujemy dla Państwa do dziś.

Postawiliśmy na Internet, którego zalet trudno dziś nie doceniać. Swoboda komunikacji, praktycznie nieograniczony dostęp do wiedzy, globalny przepływ informacji - to atuty, których trudno nie dostrzec.

Dla każdej firmy obecność w Internecie oznacza nie tylko nowe możliwości promocji ale także nawiązanie kolejnych kontaktów handlowych, a mówiąc wprost - nowe kanały sprzedaży. Mangomedia.pl ułatwi Państwu wykorzystanie zalet tego nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się medium, oferując wysokiej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dla firm i osób prywatnych, które chciałyby zaistnieć w Internecie przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą: projekt oraz wdrożenie strony WWW, założenie konta na wirtualnym serwerze oraz pełną obsługę administracyjną, związaną z aktualizacją stron, zakładaniem subdomen, nowych kont pocztowych itp. Zajmujemy się również rejestracją polskich i globalnych domen internetowych.