Zadzwoń teraz: 604 112 558

Obsługa stron WWW

Zbudowanie serwisu internetowego to tak naprawdę dopiero pierwszy krok. Każda strona wymaga systematycznej aktualizacji: uzupełniania aktualności, zmian cennika, galerii foto, czy też modyfikacji danych firmy.

Niestety bardzo często powtarzanym błędem jest pozostawienie, nawet świetnie przygotowanego, portalu samemu sobie. W takim przypadku serwis, który na początku może cieszyć się sporym zainteresowaniem internatów, z biegiem czasu ze względu na brak zmian i aktualizacji traci na popularności.

Najczęściej przyczyną jest po prostu brak czasu. Mangomedia.pl pomoże Tobie rozwiązać ten problem. Istnieje klika możliwych wariantów administracji stroną internetową. Wyboru najbardziej odpowiedniego dokonujemy na podstawie konsultacji z klientem.

W zależności od wielkości i rodzaju serwisu administracja może sprowadzać się do kilku podstawowych rzeczy: aktualizacji danych kontaktowych, oferty, cennika, czy po prostu umieszczenia na stronie głównej życzeń noworocznych. Tego typu zmian dokonuje się kilka, kilkanaście razy w roku. W przypadku stosunkowo niewielkich serwisów firmowych to w zupełności wystarczy. Strony tego typu najczęściej nie są wyposażane w tzw. systemy zarządzania treścią - CMS (ang. Content Management System), stosowane w przypadku serwisów o często zmieniającej się zawartości. Administracja takim serwisem polega na bezpośredniej edycji kodu strony.

W przypadku rozbudowanych portali, posiadających systemy CMS, aktualizacji dokonuje się regularnie (np. raz na tydzień), a także w sytuacjach wymagających publikacji bardzo pilnych informacji. Zmiany treści w takim serwisie można dokonać nie ingerując bezpośrednio w kod strony. 

Mangomedia.pl zajmuje się każdym z wymienionych rodzajów administrowania. Koszty administrowania serwisami internetowymi zależą od wielu czynników, co sprawia, że wyceny dokonujemy zawsze indywidualnie. Pod uwagę bierzemy wówczas przede wszystkim: częstotliwość dokonywanych zmian, zakres i rozmiar zmienianej treści oraz stan dostarczanych przez klienta materiałów.

Obsługa administracyjna serwisu internetowego przez Mangomedia.pl to idealne rozwiązanie dla osób i firm, które z różnych przyczyn nie mogą robić tego samodzielnie. Nasza oferta skierowana jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji społecznych oraz wszystkich podmiotów, które zmian w swoim serwisie dokonują sporadycznie.

Mangomedia.pl oferuje Państwu pomoc przy bieżącej obsłudze i aktualizacji treści publikowanej w firmowym serwisie. W przypadku prac, których czas realizacji wynosi kilka godzin, wstępnej wyceny dokonujemy niezwłocznie po otrzymaniu zapytania. Realizujemy również zlecenia ekspresowe. W takim przypadku efekt finalny pojawia się tego samego dnia.

Stała opieka nad stroną www to sprawdzony sposób na utrzymanie zawsze aktualnego serwisu internetowego, który stanowi cenne źródło informacji dla obecnych i potencjalnych klientów. Systematyczne aktualizowanie oferty powoduje, że strona jest często i chętnie odwiedzana.

Jeżeli Państwa strona internetowa wymaga regularnej aktualizacji proponujemy podpisanie z nami umowy na stałą obsługę. Zlecenia od klientów, którzy zwiążą się 
z nami stosowna umową realizujemy zawsze w pierwszej kolejności. W takim przypadku gwarantujemy również atrakcyjne rabaty.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza.

 

Wsparcie techniczne / obsługa strony (kwota netto)