Zadzwoń teraz: 604 112 558

Tworzenie stron WWW

Firmowy portal stał się w ciągu ostatnich kilku lat absolutnym standardem. Każdą szanującą się firmę, niezależnie od branży, wielkości, czy lokalizacji, można dziś spotkać w Internecie. 

Zadaniem Magomedia.pl jest sprostać wyzwaniu jakie stawia dziś przed biznesem rynek. Każdej firmie, organizacji oraz instytucji oferujemy przygotowanie funkcjonalnego, estetycznego, prostego w nawigacji serwisu internetowego, który pozwoli na błyskawiczny kontakt z Klientami. 

Korzyści wynikające z posiadania profesjonalnie zaprojektowanej witryny internetowej są niewymierne. Zyskujemy prestiż, zwiększamy swoją wiarygodność, skutecznie reklamujemy własne produkty i usługi.

Ceniąc Państwa czas staramy się dostarczać gotowe rozwiązania w relatywnie krótkim terminie. Pracę rozpoczynamy od konsultacji i zapoznania się z profilem Państwa działalności.

Zaledwie kilka minut rozmowy wystarcza nam aby przekonać się jakie są Państwa: potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Wspólnie ustalamy podstawowe priorytety: główne cele witryny (serwis informacyjny, reklamowy, wizytówka firmy), a także założenia dotyczące grafiki itp. Po tej fazie rozmowy jesteśmy już w stanie zaproponować pierwsze rozwiązania spełniające Państwa oczekiwania.

Ostatni etap to przesłanie nam przez Państwa materiałów oraz informacji niezbędnych przy realizacji projektu: tekstów, zdjęć, logotypów itp. Otrzymaną grafikę modyfikujemy, dostosowując ją do potrzeb witryny, a teksty modyfikujemy piórem doświadczonego copywriter’a. W efekcie powstaje strona, którą mogą Państwo na bieżąco weryfikować online.

Współpracując konstruktywnie i dotrzymując wzajemnie ustalonych terminów nawet bardzo rozbudowany serwis WWW jesteśmy w stanie stworzyć w niedługim, rozsądnym terminie.

Mangomedia.pl to bezpieczeństwo i profesjonalizm:

  • używamy wyłącznie oryginalnego oprogramowania firmy Adobe, 
  • każdy projekt traktujemy indywidualnie,
  • na życzenie klienta wyposażamy stronę w system zarządzania treścią (CMS) - istnieje możliwość wyposażenia go w moduł galerii, katalog produktów, księgę gości, itp.


Największym wyróżnieniem i ogromną satysfakcją są dla nas dotychczasowe, bardzo pozytywne, opinie klientów oraz użytkowników stworzonych przez nas serwisów www.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza.